Освен множеството номинации за ТОП Мениджъри от ИТ компаниите, както и за HR, Маркетинг и PR Мениджъри, то хилядите участници в анкетата “ТОП Софтуерните Компании”, номинираха и голям брой софтуерни специалисти – тези, които се отличават в работата си, мотивират своите колеги и не спират да допринасят за продуктивността на екипите, в които работят. Не пропускайте възможността и подкрепете избрания от вас професионалист, като дадете своя глас!

Ако в списъка липсва софтуерният специалисти, който ви вдъхновява и бихте искали да гласувате за него, то тогава можете да поставите своята номинация за ТОП Софтуерен Специалист, като попълните анкетата “ТОП Софтуерните Компании”.

Alexander Gyoshev
Staff Software Engineer
LeanPlum

Alexander Ivanov
DevOps Consultant
DraftKings

Alexey Chernyshov
Senior Software Developer & Team Lead
Acronis

Angel Pashev
Technical Team Lead
Strypes

Atanas Dichev
Senior Devops Engineer
Questers

Bogomil Dimitrov
Senior Software Engineer
Paysafe

Boris Sugarev
SAP ABAP Developer
Westernacher

Borislav Ivanov
Abiliton Senior-PRO .Net Software Developer
SoftServe

Daniel Ivanov
Blockchain Solutions Architect
LimeChain

Delyan Peev
Senior Software Engineer
Paysafe

Denis Danov
JavaEE Developer
Dreamix

Desislav Andreev
Technical Professional
Visteon

default_portrait

Desislava Govedarska
Software Developer
SAP Labs

Desislava Stoyanova
Team and Technical Lead
Strypes

Deyan Slanchev
Delivery Lead
Questers

Dilyan Vassilev
Development and Implementation Manager
Software Group

Dimitar Kamenov
Technical Lead
Strypes

Dimitar Nanov
R&D Team Lead
DraftKings

Dimitar Popov
Technical Lead
SmartIT

Dimitar Savov
DevOps/SRE
Acronis

Dmytro Zvieriev
Senior Software Engineer
Acronis

Erkan Shakir
Team Architect
SAP Labs

Evgeni Atanasov
Software Developer
Software Group

Georgi Angelov
Senior Software Engineer
Astea Solutions

Georgi Georgiev
Senior Software Engineer
DataArt

Georgi Varbanov
Junior Software Developer
DraftKings

Georgy Gyrov
Software Product Owner
Visteon

Herbert Crepaz
Developer – Model Based Systems
Strypes

Ilian Ganchosov
Software Developer
DraftKings

default_portrait

Iliya Varadzhakov
Team Lead
MM Solutions

Ivan Bozhkov
Web Developer
Up2 Technology

Ivan Nenkov
Javascript Developer
Genius Sports

Ivan Pashkulev
Developer
SAP Labs

Ivaylo Aleksandrov
Agile Team Lead
DraftKings

Ivaylo Lilovsky
Development Expert
SAP Labs

Ivelin Enchev
PHP Developer
FFW

Ivelin Velkov
Solution Architect
Paysafe

Ivelin Yovchev
Senior Software Engineer
DataArt

Kaloyan Evtimov
Python Developer
Strypes

Krasimir Vasiliev
Software Engineering Team Leader
Cobuilder

Krassimir Atanassov
Digital Solutions Delivery Manager
BULPROS

Lyubomir Ivanov
Senior Software Engineer
Paysafe

Miroslava Bachvarova
Senior Developer
SAP Labs

Monika Hristova
Java Team Lead
DraftKings

default_portrait

Monika Vucheva
Team Leader
DXC Technology

Nikola Dimitrov
Test Engineer
BULPROS

Nikolay Kandev
Technical Lead
DataArt

default_portrait

Nikolay Spassov
Senior Software Engineer
Devexperts

Pavel Kostadinov
Senior Software Engineer
Experian

Pavlin Boev
Lead Software Engineer
DraftKings

Petar Petrov
Lead Backend Engineer
LeanPlum

Petar Velchovski
Technical Manager
Software Group

Peter Petrov
Software Engineer
Endava

Peter Petrov
Software developer
Chaos Group

Plamen Totev
Development Consultant
Endava

Radoslav Miladinov
Front-end Developer
GAN

Ruslana Nancheva
SAP Consultant
ROIABLE

Slavozar Vargulev
Technical Lead
Scalefocus

Sophia Peneva
Software developer
Lab08

Stanislav Stoyanov
Account Manager Team Lead
DraftKings

Stefan Damyanov
Web Developer
SoftServe

Stoyan Atanasov
Business Applications Team Leader
Seeburger

default_portrait

Stoyan Berov
Senior Software Developer
Software Group

Tihomir Krastev
Java and Android Manager
Vola Software

Todor Popov
Data Science Engineer
Cobuilder

Trifon Statkov
Senior Software Developer and Tech Lead
Strypes

Tsenko Tsenov
Front-end Developer
Lab08

Valentin Bojinov
Senior Software Engineer
Effortel

Valentin Georgiev
Lead Software Engineer
Questers

Valentin Zmiycharov
Software Engineering Manager
Cobuilder

Vasil Nikolov
Team Lead
Genius Sports

Vasil Shtiliyanov
Python Developer
Strypes

Victor Vostryakov
DevOps Team Lead
Acronis

Viktor Bechev
Technical/Team Lead
Strypes

Yavor Ivanov
TDM, Team Lead and Full Stack Developer
Software Group

Yavor Kostov
CMS Tech Lead
DraftKings

Yordan Yankov
Principal Software Engineer
Paysafe

default_portrait

Александра Кривчева
Team Lead
SmartIT

Александър Василев
Developer
Imperia Online

Александър Дунчев
Front-End Developer
FFW

Александър Танков
Python Developer
Strypes

Александър Цонев
Developer
Dreamix

Алексис Сидерис
Senior Developer
SoftServe

Андрей Павлов
Java + BPM Developer
BOSCH.IO

Атанас Атанасов
Senior Software Engineer
BOSCH.IO

Атанас Дюлгеров
Haed of Software Development and Integration
SmartIT

Белослава Димитрова
Technical Project Manager
Strypes

Божидар Тодоров
Technical Product Development Manager
Software Group

Борис Сугарев
SAP ABAP Developer
Westernacher

Бояна Христова
PMP
Amexis

Валентин Иванов
Software Engineer
Paysafe

Валери Цолов
Senior Software Engineer
LeanPlum

Васил Илчев
Lead Software engineer
BOSCH.IO

Васил Чомаков
Senior Software Engineer
VMware

Веселин Павлов
Software Developer
Dreamix

Виктор Узунов
Python Developer
SAP Labs

Влади Митев
Technical Lead
Tumba Solutions

Владимир Григоров
Senior software developer
MobiSystems

Владислав Борисов
Senior Software Developer
Endava

Галин Георгиев
Team Lead / Senior Software Developer
Sirma Solutions

Георги Дойчев
Senior Customer Support Engineer
BULPROS

Георги Иванов (Гонзо)
.NET Developer
DraftKings

Георги Лозев
Software Developer
SAP Labs

Георги Минков
Java Developer
Dreamix

Георги Цолов
Front End Developer
DataArt

Дарко Андреев
Software Engineer
Paysafe

Делчо Тодоров
Development Team Lead
Genius Sports

default_portrait

Деян Кюсашки
Software Engineer
Paysafe

Деян Тодоров
Development Consultant
Endava

Димитър Дишев
Tech Lead
Lab08

Димитър Митев
Senior Software Engineer
BULPROS

Димитър Николов
ASP .NET developer
UltraPlay

Димитър Пъхнев
Software Engineer
Paysafe

default_portrait

Елмаз Атипов
Junior Developer
MM Solutions

Ембие Осман
Software Developer
SynergyGFS

Емил Калчев
Senior Software Developer
MobiSystems

Живко Драганов
Senior Software Engineer
MariaDB

Здравко Добрев
Technical Support Team Lead
DraftKings

Ивайло Бараков
Cloud and Infrastructure Solution Architect
BULPROS

Ивайло Георгиев
Junior .NET Developer
DraftKings

Ивайло Тодоров
Software Development Lead
MobiSystems

Иван Арабаджиев
Software Engineer
Imperia Online

default_portrait

Иван Петков
Senior Software Engineer
BOSCH.IO

Иван Угрин
Software Engineer
Donatix

Иван Христов
Software Development Team Lead
Strypes

Ивелина Борисова
Developer
ISI Emerging markets

default_portrait

Илия Илиев
Software Developer
MobiSystems

Илиян Кафеджиев
Development Team Lead
MobiSystems

default_portrait

Ирена Петрова
Team Lead
SmartIT

Йоанна Сейменарова
Software Producer
Imperia Online

Йосиф Чумпов
C# Developer
MobiSystems

Калоян Донев
Senior developer
MobiSystems

default_portrait

Калоян Крумов
Python Developer
A Data Pro

Камелия Иванова
Product Developer
ISI Emerging markets

Кирил Александров
Staff Engineer
VMware

Кирил Мухтаров
QA Engineer
Genius Sports

Константин Ветов
Senior Development Consultant
Endava

Красимир Дачев
Development Manager
MobiSystems

Любомир Ахтаров
Senior software engineer
DraftKings

Любомир Филипов
Team Lead
FFW

Мариан Николов
Software Engineer
Cobuilder

Мария Маринова
Business Development, Relativity
TSD Services

Мартин Александров
Software Developer
SAP Labs

Мартин Иванов
Quality Team Lead
Genius Sports

Мартин Методиев
Senior Fron-end Developer
Lab08

Мартин Попов
Software Developer
Questers

Марян Ризински
Project Manager
BOSCH.IO

default_portrait

Мая Цветанова
Information Technology Business Analyst
SynergyGFS

Милен Димитров
Team Lead
ITIDO

Минчо Краевски
R&D Team Leader
DraftKings

default_portrait

Мирослав Зографски
Feont-end Developer
Soft2Run

Мирослав Станчев
Junior Dotnet Developer
MobiSystems

Михаил Шилов
Senior Frontend Developer
Acronis

Ники Старев
Senior Oracle Software Engineer
Paysafe

Никола Грънчаров
Front-end web developer
SoftServe

default_portrait

Никола Захариев
Engineering Manager
Visteon

Николай Манчев
Frontend Developer
Lab08

Николай Масларски
Software Developer
SAP Labs

Николай Райков
Developer
SAP Labs

Николай Тасков
Head of Technology Tower
Scalefocus

Павел Цандев
Team Lead
FFW

Петър Иванов
Development Team Lead
DraftKings

default_portrait

Пламен Церов
Frontend Developer
Donatix

Радослав Иванов
Java Software Engineer
Software Group

default_portrait

Ралица Софрониева
UI/UX designer and software analyst
Astea Solutions

Росен Тодоров
Software Engineer
Astea Solutions

Румяна Кушева
Project Manager
MentorMate

Саня Овчарова
Java Software Developer
Westernacher

Светослав Чернев
Senior .NET Developer
Cobuilder

Симеон Мартев
senior software developer
A Data Pro

Симеон Петков
Technical Manager
Software Group

Слави Йорданов
.NET Design Lead
Endava

Станислава Господинова
Software Architect
Endava

default_portrait

Стефан Алексиев
Engineering Manager
Paysafe

Стефан Бижев
PHP Developer
FFW

default_portrait

Стоян Беров
Senior Software Developer
Software Group

Стоян Радев
Linux Developer
Strypes

Стоян Стоянов
.NET Development Team Lead
Genius Sports

Стоян Узунов
Agile Enterprise Coach
Paysafe

default_portrait

Таня Рашева
Senior Database Developer
Software Group

Тео Тодоров
Solutions Architect
SoftServe

Теодор Николов
Technical Team Lead
Lab08

Тереза Чобанова
JavaScript Developer
SAP Labs

Филип Йорданов
Software Engineer
Cobuilder

Христо Георгиев
Head Of Information Technology
Xoomworks Technology

Христо Стефанов
Senior Software Developer
Xoomworks Technologies

Цветина Бенова
Software Engineer
SAP Labs

Явор Митев
Senior Android Developer
Acronis

*подредбата на номинираните е по азбучен ред

Тагове: